O sklepie

HELFY  to miejsce,
gdzie pasja spotyka się z naturą.

O sklepie Helfy we Wrocławiu.W helfy.pl wyznajemy kult naturalnego piękna i ekologicznych metod dbania o siebie. Chcemy zarażać natchnieniem i pasją do naturalnych metod dbania o siebie oraz do zdrowego stylu życia. Sami odkryliśmy je kilka lat temu i zachwyciły nas bezgranicznie. To nie tylko zauroczenie, to już stabilny, harmonijny związek z ekologicznym stylem życia. Nasz eko sklep Helfy to wyraz tego zachwytu i miejsce, w którym możemy spotkać się z Wami i Waszymi potrzebami, a jednocześnie platforma wymiany opinii i receptur oraz giełda sposobów na życie w stylu eko. Chcemy dzielić się swoją wiedzą, ale jeszcze bardziej jesteśmy otwarci na komunikację z klientami naszego sklepu oraz entuzjastami wszystkiego, co organiczne, BIO i wege.

Pod naszym szyldem znajdziecie zarówno eko sklep internetowy, a także sklepy stacjonarne we Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz Toruniu. W asortymencie znajdziecie ekologiczną żywność wegańską i wegetariańską, naturalne kosmetyki do pielęgnacja ciała, twarzy i włosów, ekologiczne suplementy diety, organiczne perfumy i olejki eteryczne. Przyjdź, rozgość się, a w razie wątpliwości, śmiało zadawaj nam pytania. Zapraszamy!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy w sklepie stacjonarnym Helfy jest możliwość płatności kartą?
Tak, w każdym sklepie jest czytnik kart i jest możliwość płatności kartą. Czytnik posiada opcję płatności zbliżeniowej.

2. Czy w sklepach można wykupić bony podarunkowe?
Tak, w sklepach można wykupić bony podarunkowe. Rewelacyjne jest to, że bony nie mają z góry określonego nominału – mogą być na dowolną kwotę wybraną przez Państwa.  Bony podarunkowe to idealny pomysł na prezent.

3. Czy oferta Helfy, która znajduje się w sklepie internetowym dostępna jest również w sklepie stacjonarnym?
W dużej mierze – tak, jednakże oferta sklepów stacjonarnych opiera się na produktach kosmetycznych. Pozostały asortyment można zamówić w sklepie internetowym www.helfy.pl i odebrać w sklepie stacjonarnym w formie paczki. Dzięki temu mogą Państwo zrobić zakupy w domowym zaciszu, nie ponosząc dodatkowych opłat za przesyłkę.

4. Czy robiąc zakupy w sklepie stacjonarnym zostaną mi naliczone punkty w programie I love Helfy?
Dokonując zakupu bezpośrednio w sklepie punkty nie zostaną doliczone. Wynika to z tego, że punkty przypisane są do Twojego konta internetowego założonego w sklepie internetowym. Jednakże można złożyć zamówienie przez Internet w sklepie www.helfy.pl,  wówczas konto zostanie zasilone punktami, a zakupy można odebrać w sklepie stacjonarnym, nie ponosząc dodatkowych kosztów związanych z przesyłką.