Żelazo

Minerał, jakim jest żelazo, jest niezbędny do tworzenia się czerwonych ciałek krwi. Te z kolei opowiadają za prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Utrzymywanie odpowiedniego poziomu żelaza w organizmie jest konieczne dla wyzbycia się stanów przemęczenia, braku energii, osłabienia. Żelazo jest ciężko przyswajalne z pokarmu, zwłaszcza przy tradycyjnej, polskie diecie, dlatego warto włączyć suplementację do swoich nawyków.

Chelatowane żelazo 24 mg marki Veganicity to wegański suplement diety w postaci łatwych do połknięcia pastylek. Preparat zawiera żelazo w formie chelatowanej, tj. połączonej w odpowiedniej proporcji z aminokwasem. Ta forma jest wysoce przyswajalna i bardzo dobrze tolerowana przez organizm.  Żelazo w postaci chelatowanej łatwo się wchłania oraz jest efektywnie transportowane i gromadzone przez organizm. Umożliwia to pełne czerpanie z jego właściwości.

Preparat jest szczególnie polecany osobom cierpiącym na niedobór żelaza. Jego zażywanie sugerowane jest zwłaszcza wegetarianom, weganom, osobom starszym, cierpiącym na anemię, a także młodych kobietom oraz tym, których dotykają bardzo obfite menstruacje.

Zobacz więcej.

Chelatowane żelazo 24 mg marki Veganicity znajdziesz w ofercie sklepu Helfy we Wrocławiu:

Chelatowane żelazo 24 mg marki Veganicity dostępne w sklepie Helfy Wrocław.