Zdrowa żywność

Zbilansowana dieta, gdzie podstawą będzie zdrowa żywność, to podstawa prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Zwracasz uwagę na to, co jesz? Czy jedzenie, które przygotowujesz to zdrowa żywność?

Podobno jesteśmy bowiem tym, czym się żywimy. Nasz asortyment to starannieZdrowa żywność w sklepie Helfy we Wrocławiu. wyselekcjonowane Super Foods: produkty, półprodukty oraz dania gotowe dla tych, którzy przykładają dużą wagę do swojego sposobu odżywiania się. Jeśli interesuje Cię dieta surowa (tzw. raw), pragniemy zwrócić Twoją uwagę na szeroki wybór produktów takich jak masło sezamowe (Tahini) i kakaowe, ciemna czekolada, amalaki, jagody Acai czy mielone pestki granatu. To wszystko żywność, która nie została poddana obórce termicznej. Dzięki temu zachowała w pełni swoje walory zapachowe, smakowe, a przede wszystkim odżywcze.

Dla osób cierpiących na skazę białkową lub celiakię, polecana jest żywność bezglutenowa. Dostępne są m.in. bezglutenowe kostki grzybowe i warzywne idealne do zup i sosów, placki z trzech ziaren, wafelki z nadzieniem, ciasteczka kokosowe, czy cukierki z laski lukrecji.

Oferujemy najlepsze przyprawy, bakalie, kawy i herbaty, kilka rodzajów mleka roślinnego, smakowite sosy i pasty do smarowania. Wszystko wytworzone z poszanowaniem natury, odpowiednie wegetarian i osób dbających o linię.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.