Oleje do włosów

Idealną metodą pielęgnacji jest olejowanie włosów. Stosuje się je dla intensywnego zregenerowana ubytków w strukturze włosa, wygładzenia i dodania połysku. Efekty zwykle widoczne są po kilku zabiegach. Wystarczy by wybrany przez siebie olej nałożyć na lekko wilgotne włosy i utrzymać go na nich jak najdłużej przed spłukaniem wodą (można zostawić na noc, pod ręcznikiem). Zabieg olejowania działa na zasadzie podobnej do bardzo intensywnej maski odżywczej dla włosów. W naszym sklepie dostępne są wszystkie najlepsze oleje do włosów.

Oleje do włosów Helfy Wrocław.

Zobacz więcej.

Jakie oleje do włosów polecamy?

Olej kokosowy dostępny w sklepie Helfy Oleje do włosów Helfy we Wrocławiu.].
Oleje kokosowe dostępne w ofercie Helfy.

Jednym z olejów, który idealnie sprawdzi się do zabiegów regeneracyjnych na włosy jest olej kokosowy. Właściwości, które o tym decydują, to zdolność do reperacji struktury włosa, maksymalne wygładzenie jego powierzchni i intensywne, dogłębne nawilżenie. Sugerowane produkty to Khadi olej kokosowy, KTC olej kokosowy 500 g, Olej kokosowy bio Cosmoveda, Nutiva organiczny nierafinowany olej z pierwszego tłoczenia oraz olej kokosowy premium bio bezzapachowy 300 g Cosmoveda.

Zobacz więcej.

Oleje z czarnuszki dostępne w ofercie Helfy we Wrocławiu.
Oleje z czarnuszki dostępne w ofercie Helfy.

Organiczny olej z czarnuszki to kolejny z drogocennych olejów polecanych do pielęgnacji, sprawdzi się do całego ciała, ale także, a nawet przede wszystkim, do włosów. Występuje w kilku wersjach: Organiczny olej z czarnuszki (nigella) Emma Noel, Organiczny olej z czarnuszki 100 ml Hesh Health. W ramach wzbogacenia pielęgnacji polecamy także mydło aleppo z olejkiem z czarnuszki.

Zobacz więcej.

Oleje do włosów Khadi dostepne w sklepie Helfy we Wrocławiu.
Oleje Khadi dostępne w ofercie Helfy.
Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.