Naturalne szampony

Naturalne szampony dostępne w sklepie Helfy we Wrocławiu.
Naturalne szampony
to podstawowe w pielęgnacji włosów produkty, od których zaczyna się cały proces dbania o nie. Oczyszczają one skórę, usuwają z włosów kurz, brud, pozostałości produktów do stylizacji. Warto zwrócić uwagę na to by stosowany produkt miał możliwe krótki skład i pozbawiony był intensywnych składników chemicznych. Należy także sprawdzić bądź upewnić się jaki typ włosów i skóry głowy mamy i dostosować pielęgnację indywidualnie pod ich potrzeby.

Zobacz więcej.

Naturalne szampony dostępne w sklepie Helfy we Wrocławiu, m.in.:

  • Nawilżający szampon Vatika z oliwkami marki Dabur:

Nawilżajacy szampon Vatika z oliwkami Dabur dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu.Włosy dużej części społeczeństwa są niewystarczająco nawilżone, przez co tracą na połysku,  są napuszone i trudne do wystylizowania. Zaradzić na to można stosując wysokiej jakości produkty do pielęgnacji, np. nawilżający szampon Vatika z oliwkami, nawilżający szampon Vatika – słodkie migdały lub balsam nawilżający z migdałami i szafranem.

Zobacz więcej.

  • Szampon dziegciowy dla wrażliwej skóry głowy:

Szampon dziegciowy dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu.Jeśli borykasz się z problemem wrażliwej skóry głowy, podatnej na przesuszenie i podrażnienia, godnym rozważenia byłoby zastosowanie szampon z dziegciu, który łagodzi wymienione objawy. Szampon dziegciowy dla wrażliwej skóry głowy koi i minimalizuje problemy, takie jak łupież, swędzenie, łuszczyca.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.