Pielęgnacja włosów

Chcesz mieć wyjątkowo piękne włosy?

Nie zawsze ich wygląd jest wyłącznie zasługą genów. Trzeba zadbać o prawidłową, systematyczną pielęgnację by cieszyć się późniejszymi efektami w postaci lśniących, gęstych i ujarzmionych włosów.

Pielęgnacja włosów jest dla Ciebie istotna?

Pielęgnacja włosów Helfy Wrocław.Pierwszym krokiem do utrzymania ich we wspaniałym stanie, jest stosowanie delikatnego szamponu na skalp i całą długość włosów. Produkt ten powinien być dopasowany do rodzaju włosa. Warto w tym celu zwrócić uwagę na oznaczenia na produktach: czy jest to kosmetyk dedykowany włosom suchym, zniszczonym, blond, farbowanym, wypadającym, siwiejącym a może przetłuszczającym się? Podobnie z odżywkami, maskami i olejami. Dobierajmy takie, które odpowiadają kondycji naszego włosa. Wysokoporowate, kręcone loki ujarzmimy odżywczą maseczką, zaś rzadkie, cienkie włosy potraktować można delikatną mgiełką nawilżającą. Zwróć uwagę również na to, by dokładnie spłukać letnią wodą pozostałości wszystkich kosmetyków, które nakładasz na włosy.

Pielęgnacja włosów powinna się opierać przede wszystkim na produktach wysokiej jakości. Kosmetykami, które z pewnością Ci w  pomogą i wesprą proces regeneracji włosów, dodadzą im blasku i gładkości, są oleje stosowane do olejowania, organiczne szampony, naturalne odżywki, ekologiczne maski oraz henna w razie gdy zamarzy się zmiana koloru.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.