Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy Helfy Wrocław.
W tym zabieganym świecie, w którym każdy się spieszy, nie każdy z nas pamięta i ma czas by zadbać o siebie. Tymczasem z pewnymi rytuałami jest tak, że wdrożone w młodym wieku jako nawyk, przynoszą bardzo pozytywne i zauważalne rezultaty w okresie dojrzałości. Pielęgnacja twarzy jest tego najlepszym przykładem. Tutaj utracone lata, w czasie których nie dbamy wystarczająco o stan naszej skóry, ciężko jest nadrobić. Skóra zaczyna się starzeć już w okolicach 25 roku życia – to jest właśnie moment odpowiedni na właściwe jej pielęgnowanie. Warto pamiętać o codziennym oczyszczaniu cery z brudu, pozostałości makijażu oraz kurzu i czynników odśrodowiskowych przy użyciu emulsji, mydła naturalnego, ekologicznego płynu do demakijażu lub toniku. Bardzo istotne jest także dostarczanie dawki intensywnego nawilżenia; można do tego celu wykorzystać kremy naturalne lub olejki roślinne. Od czasu do czasu wskazane jest także wsparcie naturalnych procesów regeneracyjnych przez zastosowanie maseczek. Naturalna pielęgnacja twarzy to nie tylko kremy bez parabenów, naturalne mydła. To również ekologiczne oleje, toniki, a także maseczki na bazie roślinnej. W ofercie posiadamy również kosmetyki dla mężczyzn, produkty do pielęgnacji jamy ustnej raz naturalne kosmetyki do makijażu z certyfikatami EKO.

Zobacz więcej.

Olej arganowy a pielęgnacja twarzy – czy można stosować?

Olej arganowy marki BioArgania.Niezwykle popularnym kosmetykiem w pielęgnacji zarówno włosów, ciała, ale przede wszystkim twarzy jest tzn. płynne złoto Maroko, czyli olej arganowy. Zastosowanie tego produktu jest wielorakie – może być stosowany do delikatnego oczyszczania cery połączonego z demakijażem, jak również jako krem, ewentualnie możemy dodać go w niewielkiej ilości do już gotowego kremu. Jego silnie odżywcze i przeciwzmarszczkowe działanie na twarz cenione jest obecnie przez kobiety na całym świecie.

W ofercie dostępne są BIO olej arganowy 50 ml, BIO olej arganowy 100 ml oraz Nawilżający krem arganowy z olejkiem lawendowym 50 ml.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.