Mydła naturalne

Mydła naturalne w Helfy Wrocław.Podstawa pielęgnacji to oczyszczanie. Do tego celu najlepiej sprawdzają się mydła naturalne. By się do nich przekonać na początku przygody z naturalną kosmetyką, warto wybrać ulubiony wariant zapachowy, a wybór jest szeroki: Oliwkowe mydło nawilżające z masłem kakaowym i miętą, zestaw 3 mydełek z olejem arganowym, zestaw 3 mydełek z glinkami (zieloną, czerwoną i żółtą), zestaw 3 mydełek z różą damasceńską, jak również łagodne mydło z bergamotką. Wraz z poznawaniem ich dobroczynnego wpływu na skórę, nie będziecie chcieli się z nimi rozstać.

Jakie mydła naturalne można dostać (lub zamówić) w sklepie Helfy we Wrocławiu?

Mydła naturalne dostępne w sklepie Helfy we Wrocławiu.
Mydło naturalne, podobnie jak inne produkty do pielęgnacji, warto dostosować do własnej skóry i jej potrzeb. Cierpiącym na problemy skórne, trądzik, egzemę rekomendujemy Dermaviva – mydełko antybakteryjne z neem marki Vatika. Miodla indyjska (tak również nazywany jest neem) będąca podstawowym składnikiem aktywnym hamuje rozwój bakterii. Dogłębnie oczyszcza skórę, nadając skórze zdrowy i nieskazitelny wygląd.

mydła-naturalne-aleppo_Wrocław_HelfyJednym z najbardziej rozpoznawalnych rodzajów mydeł naturalnych jest mydło aleppo. Opinie na jego temat jednoznacznie potwierdzają dobroczynne właściwości tego produktu – zawartość olejku laurowego powoduje usunięcie brudu, pozostałości makijażu, bez uczucia wysuszenia. Procentowa zawartość olejku laurowego decyduje o mocy działania. Warto spróbować na przykład mydło aleppo z jaśminem, mydło aleppo z olejkiem z czarnuszki, mydło aleppo z olejkiem laurowym 5%, mydło aleppo z czerwoną glinką lub mydło oliwkowo-laurowe z Aleppo 20% sultan.

Zobacz więcej.