Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała - Sklep Helfy we Wrocławiu.Pielęgnacja ciała to jeden z podstawowych, codziennych rytuałów, który pozwala utrzymać nasze ciało w dobrej formie. Chcesz zachować ładny, młody wygląd, utrzymać swoje ciało w świetnej kondycji?

Poświęć te kilka minut dziennie by zadbać o siebie, a na pewno Ci się to zwróci.

Naturalnym procesem jest oczyszczanie, najlepiej przy użyciu naturalnego mydła lub ekologicznego żelu do ciała. Podstawowy zabieg, który zapewni złuszczenie skóry, pozbycie się martwych komórek naskórka, wygładzenie cellulitu, rozstępów, to peeling całego ciała. Wskazane jest przeprowadzanie go dwa razy w tygodniu. Najlepiej wykonywać go przy użyciu naturalnych peelingów na bazie cukru lub soli z dodatkami organicznych olejków eterycznych. Świetną alternatywą jest także zastosowanie złuszczającej rękawicy Kessa. Kolejnym etapem pielęgnacji jest nawilżenie skóry. Dostarczenie skórze ciała substancji odżywczych zapewnia jej dobrą kondycję i estetyczny wygląd. Skórze normalnej dedykowane są lekkie lotiony, balsamy i mleczka do ciała. Dla skóry przesuszonej, atopowej lub podatnej na podrażnienia idealnie nadadzą się odżywcze masła o skoncentrowanej konsystencji oraz naturalne oleje. Dodatkami, które wspomagają dodatkowo walory pielęgnacyjne oraz przy okazji dostarczają przyjemnych doznań są produkty takie jak zapachowe, musujące kule do kąpieli oraz olejki eteryczne.

W ofercie sklepu Helfy we Wrocławiu dostępne są m.in. następujące kosmetyki do pielęgnacji ciała:

  • balsamy,
  • peelingi,
  • musujące kule,
  • mydła,
  • olejki,
  • środki do higieny intymnej.

Zobacz więcej.

Pielęgnacja ciała – oryginalne sposoby pielęgnacji wg Helfy:

Pielęgnacja ciała - depilacja - Sklep Helfy we Wrocławiu.Obecnie synonimem zadbanego ciała jest ciało pozbawione owłosienia, tj. starannie wydepilowane. Nową metodą, która dopiero staje się powszechna, jest depilacja pastą cukrową Halaweh. Jest to naturalny produkt do usuwania zbędnego owłosienia. Metodę depilacji przy jego wykorzystaniu nazywa się cukrowaniem; jest ono dużo skuteczniejsze od  maszynki do golenia czy kremów, ponieważ usuwa włoski wraz z cebulkami. Dzięki temu skóra pozostaje przez długi czas gładka, a włoski wraz z kolejnymi zabiegami ulegają osłabieniu. Pasta, w przeciwieństwie do depilatorów, nie urywa włosków i jest od nich mniej bolesna. Pozostałości produktu łatwo można usunąć przy pomocy ciepłej wody. Skóra po depilacji jest gładka, miękka i nawilżona, efekt utrzymuje się od 4-6 tygodni.

Zobacz więcej.


Pielęgnacja ciała - Henna na skórze - Helfy we Wrocławiu.Henna do ciała – większość z nas kojarzy orientalne wzory na ciałach, zwłaszcza dłoniach i stopach hindusek, nie wszyscy jednak wiedzą, że sztuka ich tworzenia to Mehendi. By stworzyć piękne, orientalne konfiguracje na ciele nie trzeba jechać do Indii. Wystarczy wyposażyć się w hennę do ciała, najlepiej profesjonalny zestaw do tworzenia mehendi.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty są dostępne (lub na zamówienie) w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.