Ekologiczne środki do sprzątania

Sprzątanie kuchni – jakie ekologiczne środki do sprzątania znajdziesz w Helfy Wrocław?

Tę codzienną czynność może nam umilić stosowanie produktów stworzonych w zgodzie z naturą i dobrem naszego środowiska, czyli zastosować ekologiczne środki do sprzątania.

Ekologiczne środki do sprzątanie dostępne w sklepie Helfy we Wrocławiu.
Ekologiczne środki do sprzątanie dostępne w sklepie Helfy [helfy_zmienne id=2].

Podstawą jest Uniwersalny płyn do czyszczenia 1l Feel Eco, który sprawdzi się do różnego rodzaju powierzchni i zaoszczędzi nam czasu i wydatków na różne produkty: z osobna do armatury, płytek, blatów etc. Z pomocą przychodzi tu ekologiczny Płyn do czyszczenia kuchni Feel Eco. Idealnie nadaje się do czyszczenia powierzchni kuchennych: blatów, szafek, kuchenki, zlewu, glazury i terakoty, wszelkich powierzchni szklanych, emaliowanych, a także wykonanych ze stali nierdzewnej. Płyn nie zawiera chloru, ale skomponowany został w oparciu o naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają brud, tłuszcz, stare zabrudzenia oraz osad z dymu papierosowego. Zamknięty jest on w butelce ze spryskiwaczem, dzięki czemu jego stosowanie, nawet w pośpiechu, jest komfortowe. Ten skoncentrowany płyn zawiera biodegradowalne substancje aktywne pochodzenia organicznego, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Zestaw perfekcyjnej pani domu warto uzupełnić o Sodę oczyszczoną oraz Ekologiczny odkamieniacz marki Eko Mama, który sprawi, że kamień odkładający się w wyniku stosowania twardej wody w czajniku czy pralce, zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Oparty jest na działaniu naturalnego kwasku cytrynowego, który rozpuszcza kamień.

Zobacz więcej.

Sprzątanie łazienki – jakie ekologiczne środki do sprzątania znajdziesz w Helfy Wrocław?

Podobnie jak w przypadku kuchni, czyszczenie łazienki również możliwe jest przy zastosowaniu produktów ekologicznych. Ekologiczny środek do sprzątanie dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu.Mogłoby wydawać się, że w łazience ilość bakterii jest większa i ciężko będzie te powierzchnie domyć, jednak nic bardziej mylnego. Nowoczesne preparaty ekologiczne czyszczą równie skutecznie co te ze zwykłych supermarketów. Aby nasza łazienka lśniła czystością, warto zaopatrzyć się  w trzy podstawowe preparaty. Pierwszym z nich jest Uniwersalny płyn do czyszczenia 1l do każdego rodzaju powierzchni Feel Eco. Umożliwi on wstępne pozbycie się pierwszej warstwy zabrudzeń. Płyn ten posiada certyfikat Ekologiczny środek do sprzątanie dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu.EcoLabel i nadaje się do  różnego typów powierzchni, m.in. podłóg, płytek, kafli łazienkowych, powierzchni plastikowych i wielu innych. Produkt skutecznie usuwa kurz, brud i tłuste zabrudzenia, pozostawiając powierzchnie czyste i pachnące cytrynową świeżością. Krokiem drugim jest specjalistyczny Płyn do czyszczenia łazienki Feel Eco. Jego skoncentrowana formuła idealnie sprawdzi się do mycia i szorowania powierzchni łazienkowych, w tym: ceramiki, szkła, powierzchni metalowych, powierzchni z tworzyw sztucznych. Ekologiczny środek do sprzątanie dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu.Środek zawiera naturalne kwasy owocowe, które skutecznie usuwają osad z mydła, kamień i inne zanieczyszczenia. Jest to produkt biodegradowalny i niezastąpiony w Eko Domu. Trzeci łazienkowy eko-pomocnik to ekologiczny, skoncentrowany Płyn do czyszczenia toalet. Aktywna warstwa tego gęstego płynu do WC doskonale usuwa kamień, bakterie i inne zanieczyszczenia, w tym nieprzyjemny zapach. Pozostawia toaletę idealnie czystą i pachnącą cytrusową świeżością. Jako produkt ekologiczny, jest on całkowicie biodegradowalny.

Zobacz więcej.

Mycie naczyń

Wiele z nas nie lubi zmywania naczyń i do tej pory uważała ten obowiązek domowy za najbardziej przykry. Może to być spowodowane stosowaniem płynów do myciaEkologiczny środek do sprzątanie dostępny w sklepie Helfy we Wrocławiu. naczyń, które przesuszają skórę rąk i pozostawiają ją nieprzyjemną w dotyku. Warto pamiętać o stosowaniu rękawiczek, jednak nie będą one niezbędne, gdy przestawimy się na stosowanie ekologicznego Płynu do mycia naczyń. Płyn Feel Eco to produkt całkowicie bezpieczny dla człowieka i środowiska. Co więcej, jest uniwersalny i ma wiele zastosowań. Oprócz zmywania sztućców i zastawy stołowej, można stosować go także do mycia warzyw i owoców. Dokładnie oczyszczenie ich skórek ma na celu usunięcie pestycydów i bakterii, które często się tam znajdują. Ten płyn do naczyń dzięki gęstej konsystencji jest bardzo wydajny i wystarczy na wiele myć. Dla tych szczęściar, które mają w swoich domach zmywarki, producent przygotował Proszek do zmywarek oraz Naturalną sól. W serii jest również ekologiczny Płyn nabłyszczający do stosowania w zmywarkach. Odpowiednio dozowany sprawi, że naczynia po wyjęciu ze zmywarki będą lśniły nieskazitelną czystością. Płyn zapobiega powstawaniu osadu i smug w trakcie gdy naczynia wysychają. Odpowiedni do wszystkich typów zmywarek automatycznych.

Ekologiczne środki do sprzątania dostępne w sklepie Helfy we Wrocławiu.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.