Ekologiczne środki do prania

Ekologiczne środki do prania Helfy Wrocław.Ekologiczne środki do prania – to produkty oparte na naturalnie występujących w środowisku saponinach, tj. substancjach odpowiadających za pienienie się. Zwolennikom tradycyjnych metod, w tym prania w pralce automatycznej z użyciem proszku i płynu do płukania, dedykowane są środki takie jak: Ekologiczny uniwersalny proszek do prania 600g Feel Eco, Żel do prania białego 1,5 l Feel Eco, Płyn zmiękczający do tkanin o zapachu owocowym 1 litr Feel Eco. Do „zadań specjalnych” zaś sprawdzą się Wybielacz tlenowy 500g Eko Mama oraz Odplamiacz do tkanin 800g Feel Eco.

Ekologiczne środki do prania Helfy Wrocław.
Ekologiczne środki do prania Helfy [helfy_zmienne id=1].

Nietradycyjne ekologiczne środki do prania dostępne (lub na zamówienie) w sklepie we Wrocławiu.

Innowacyjną metodą prania naturalnego są kule piorące do 400 prań marki Eko Mama. Kule do prania to ekologiczna alternatywa wobec tradycyjnych środków. Ich formuła oparta jest na aktywnych związkach tlenowych, które są delikatne nawet dla skóry skłonnej do podrażnień. Pranie przy ich użyciu nie skutkuje pozostawaniem osadów lub toksycznych związków w niedopłukanych tkaninach.  Rekomendowane jest stosowanie ich zwłaszcza do prania ubranek dziecięcych oraz odzieży i pościeli alergików. Kule nie zawierają sztucznych barwników, kompozycji zapachowych, wybielaczy ani chloru. Kule te są skuteczne nawet w niskiej temperaturze, eliminują grzyby oraz bakterie.

Ekologiczne środki do prania Helfy we Wrocławiu.
Ekologiczne środki do prania Helfy [helfy_zmienne id=1].

Jeśli chodzi o inną z ciekawych możliwości tj. orzechy piorące, opinie również są rewelacyjne. Łupiny orzechów to naturalny środek piorąco-myjący. Naturalnie się pienią, skutecznie usuwają brud oraz tłuszcz niezależnie od temperatury. Orzechy mogą być stosowane do prania każdego rodzaju tkanin, także delikatnych oraz kolorowych. Są w pełni bezpieczne dla środowiska. W ofercie sklepu dostępne są Orzechy piorące z bawełnianym woreczkiem 350g oraz Orzechy piorące z bawełnianym woreczkiem 900g marki Mohani oraz Orzechy piorące 500g i Orzechy piorące 1 kg marki Eko Mama.

Zobacz więcej.

Powyższe produkty można kupić w sklepie stacjonarnym Helfy Wrocław.