Asortyment

logo Helfy WrocławHelfy.pl to sklep ekologiczny o szerokim asortymencie produktów żywnościowych, kosmetycznych oraz związanych z ekologią i naturalnym dbaniem o siebie. Ten zlokalizowany we Wrocławiu sklep ma bardzo szeroki asortyment, ponieważ można w nim odebrać wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym www.helfy.pl. Ten eko sklep oferuje bogaty wybór produktów ekologicznych, dzięki którym kompleksowo zadbasz o swoje zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Dlaczego ten asortyment został wybrany do sklepu we Wrocławiu?

asortyment sklepu Helfy WrocławFilozofia, na której opiera się dobór poszczególnych pozycji do asortymentu sklepu, to przede wszystkim nacisk na najwyższą jakość, naturalne pochodzenie produktów oraz kultywowanie tradycyjnych metod dbania o zdrowie  i urodę. Znaleźć można w nim ekologiczne produkty; dostępne są m.in. ekologiczne środki czystości, zdrowa żywność, mydła naturalne. Ten Bio Sklep oferuje zarówno półprodukty do samodzielnego wyrobu kosmetyków pielęgnacyjnych (bazowe olejki etc.), jak i gotowe kosmetyki, do których wyrobu użyte były naturalne surowce kosmetyczne. Oprócz nich, w sklepie możliwy jest odbiór bio produktów, idealnych do stosowania w diecie wegetariańskiej oraz diecie raw. Do ich wyrobu używane są ekologiczne składniki pozyskiwane w sposób najbliższy naturze.

Ten indyjski sklep oferuje również szeroki wybór dodatków, które przeniosą Cię wprost do krainy orientu. Zapachowe kadziła, unikalne kompozycje perfum w olejkach, wyjątkowa biżuteria, orientalne olejki, mydła o wersjach zapachowych inspirowanych Wschodem. Sklep orientalny w asortymencie ma zarówno kosmetyki codziennego użytku, jak i kajale do wykonywania tradycyjnego, indyjskiego makijażu,  akcesoria do mehendi (wzorów na skórze) oraz roślinne farby do włosów Khadi sformułowane w oparciu o tradycyjne, hinduskie receptury.

asortyment Wrocław Helfy